Szkolenia

Nazywam się Nadia Poliszczuk.


Od ponad 8 lat zajmuję się stylizacją rzęs.

Jestem instruktorką jednej z najlepszych firm na polskim rynku rzęsowym Noble Lashes.


Na swoim koncie mam sporo osiągnięć branżowych w tym wielokrotne zwycięstwa w najlepszych światowych mistrzostwach w stylizacji rzęs i brwi.

Serdecznie zapraszam na szkolenia ze wszystkich metod stylizacji, przedłużania i zagęszczania rzęs, kursy doszkalające z różnych metod.

Na moich kursach zdobędziesz ogromną ilość wiedzy oraz umiejętności praktyczne które będą pomocne w rozpoczęciu niesamowitej przygody z przedłużaniem rzęs oraz stylizacją brwi.

Dążę do jak najlepszego przeszkolenia moich kursantek, skupiam się na dokładności wykonywanej przez nich pracy oraz jak najlepszemu przyswojeniu wiedzy. 
Wypuszczam spod moich skrzydeł w pełni samodzielne stylistki, które będę mogła z czystym sumieniem polecać ich przyszłym klientkom.

Informacje przekazywane na szkoleniach są kwintesencją wiedzy instruktorów Noble Lashes oraz mojego wieloletniego doświadczenia. Dlatego też jak każda instruktorka mam dla swoich kursantek kilka asów w rękawie ;)

Jeżeli chcemy kogoś nauczyć trzeba najpierw opisać jak się to robi, pokazać na przykładzie, dać spróbować samemu, a później skontrolować i poprawić ewentualne błędy.
Każdy z tych etapów znajdzie miejsce podczas wszystkich rodzajów moich szkoleń. 

W związku z powyższym w program każdego szkolenia wchodzą dość obszerna część teoretyczna oraz ćwiczenie umiejętności na modelkach. Są również przewidziane przerwy na drobny poczęstunek oraz porządne posilenie się obiadem.

Na szkoleniu zostają omówione wszystkie materiały niezbędne dla rozpoczęcia samodzielnej pracy stylistki. Również pomagam kursantce w skompletowaniu własnego zestawu do rozpoczęcia pracy z klientkami. Ponieważ pragnę obdarować moje kursantki nie tylko wiedzą na szkoleniu nie zabraknie również miłych niespodzianek oraz gratisów ;)

Szkolenie kończy się wręczeniem certyfikatu firmy Noble Lashes w języku polskim i języku obcym (kilka do wyboru).

Kursantka po ukończeniu szkolenia będzie odpowiednio przygotowana do samodzielnej pracy z klientkami.


W sprawie uzyskania informacji na temat prowadzonych przeze mnie kursów proszę o kontakt 

mailowy na adres  
 szkolenia@cristelle.pl
bądź telefoniczny pod numerem  +48 790 250 822


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kazdy nosi rzesy! A Ty?

Właśnie kończy się mój urlop na Helu. Od poniedziałku znów jestem z wami. Ale zboczenia zawodowe to zboczenia zawodowe :) Nawet w muzeum wo...