poniedziałek, 18 lutego 2013

Witam wszystkich na moim blogu!

Zaczynam jego prowadzenie w bardzo ważnej dla mnie chwili. Kilka dni temu zostałam Instruktorką Stylizacji Rzęs firmy Noble Lashes z czego baaardzo się cieszę!

Był to następny krok w mojej karierze oraz w rozwijaniu mojej wielkiej pasji jaką jest przedłużanie i stylizacja rzęs.

Zaczęło się jednak całkiem skromnie. Po kilku latach pracy jako stylistka paznokci byłam wręcz zmuszona do zainteresowania się tematem rzęs przez moje klientki które pragnęły mieć nie tylko ładne paznokcie ale też piękne oczy.

Wciągnęło mnie to przede wszystkim dlatego że efekt po zabiegu był wręcz powalający a że od małego lubiłam prace szczegółowe to i sama aplikacja sprawiała mi niezwykła przyjemność. To "wow!" które wymawiają po otwarciu oczu zadowolone klientki jest bezcenne!!!

Przez lata pasja rosła, doświadczenia przybywało, pojawiła się potrzeba dzielenia się tym co dotychczas osiągnęłam z osobami, które chciały by zostać jak ja stylistkami rzęs.

Po długim namyśle wybrałam jedną z najlepszych firm na rynku Polskim, odpowiedniego szkoleniowca i wyruszyłam na nowy etap mojego życia!


I VOILA! 
JESTEM INSTRUKTOREM NOBLE LASHES!


Zapraszam serdecznie do czytania blogu, będę na nim dzielić się moim doświadczeniem oraz różnymi zdarzeniami ze świata rzęsowego.

Zapraszam też na zabiegi stylizacji rzęs.
Moje prace można zobaczyć w Galerii.
Oferta szkoleniowa w dziale Szkolenia.
Pytania i zapisy w dziale Kontakt.

2 komentarze:

  1. Gratuluję, pięknie wyglądasz z tym certyfikatem! początki blogowe robią wrażenie, będę często tu zaglądać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie się zapowiada :) Czekam na kolejne posty :)

    OdpowiedzUsuń

Kazdy nosi rzesy! A Ty?

Właśnie kończy się mój urlop na Helu. Od poniedziałku znów jestem z wami. Ale zboczenia zawodowe to zboczenia zawodowe :) Nawet w muzeum wo...